Формування соціальної мобільності як сегмент до цифровізації сучасної освіти
DOI:
https://doi.org/10.52256/2710-3560.98.2024.98.14Ключові слова:
мобільність, ресурси освітньої цифровізації, соціальна мобільність, цифрова компетентність, цифровізація сучасної освітиАнотація
Розглянуто проблему формування соціальної мобільності як сегмент до цифровізації сучасної освіти в Україні. Зосереджено увагу на соціальній мобільності майбутніх фахівців соціальної роботи як інструменту розвитку сучасної цифровізації в освіті. Виокремлено прогресивні, інформаційно-комунікаційні та цифрові технології. Констатовано, що сучасні інформаційні технології покликані удосконалювати наявні і створювати нові можливості для комунікації у сфері освіти. Узагальнено структуру соціальної мобільності через призму критеріїв (особистісний, інструментальний, процесуальний) та відповідних показників. Виявлено переваги цифровізації сучасної освіти для формування соціальної мобільності майбутніх фахівців соціальної роботи: персоналізація, інтерактивність, субкультурність. Узагальнено інформацію про те, що соціальна мобільність майбутніх фахівців соціальної роботи як сегмент до цифровізації сучасної освіти актуалізує багатовекторність, інтерактивність, якість, ефективність і конкурентоспроможність майбутніх працівників соціальної сфери.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2024 Світлана Крупко, Микола Ястребов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Із зазначенням авторства - Некомерційна - Розповсюдження на тих самих умовах 4.0 (CC Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0)