ТРЕНІНГ ЯК МЕТОД ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНОГО НАВЧАННЯ
Ключові слова:
тренінг, підготовка фахівців фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я, професійна компетентність, рефлексія, інтеракціяАнотація
Для закладів вищої освіти наразі залишається актуальною проблема підготовки висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців. Реалізація цієї мети передбачає впровадження в освітній процес ефективних педагогічних технологій, форм та методів. Переконливими видаються твердження авторитетних науковців щодо ефективності використання в освітній діяльності методу навчального тренінгу. Застосування тренінгових технологій є доволі перспективним, зокрема в процесі викладання дисциплін професійного циклу. У статті розкрито основні принципи реалізації методу тренінгу під час проведення практичних заняттях з фармакології. Урахування специфіки навчальної дисципліни та збільшення кількості інформаційного навантаження на студента зумовили необхідність щодо оптимізації та систематизації навчального матеріалу. Використання техніки тренінгу під час проведення практичних занять передбачає покрокове відпрацювання студентами конкретних зразків (моделей) поведінки та алгоритмізацію навчальної діяльності, мета яких полягає не лише в досягненні окреслених програмових результатів навчання, а й у формуванні умінь щодо вирішення практичних завдань у професійній сфері. Актуалізація методу тренінгу сприяє самопрезентації студента як особистості, створюючи відповідні умови для професійного самовдосконалення та подальшої успішної конкурентоспроможності на сучасному ринку праці.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Тетяна Зубрицька, Людмила Зубрицька
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Із зазначенням авторства - Некомерційна - Розповсюдження на тих самих умовах 4.0 (CC Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0)