ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ: ВИКЛИКИ І ПЕРСПЕКТИВИ У ПІДГОТОВЦІ БАКАЛАВРІВ МИСТЕЦТВА
Ключові слова:
електронне навчання, дистанційне навчання, професійна мистецька освіта, модель ІК-компетентності викладачів, фінансові переваги, інтегративна модель навчанняАнотація
У статті розкрито особливості навчального процесу за дистанційною формою навчання у Київському національному університеті технологій та дизайну на сучасному етапі. Метою статті є визначення та подальший аналіз труднощів, які виникають у процесі підготовки фахівців у галузі знань «мистецтво» в умовах розвитку цифрового суспільства та нових форм і методів навчання, зокрема електронного. Автор підкреслює важливість використання дистанційної форми навчання для вирішення проблем: рівного доступу до освіти, інформатизації суспільства, швидкого оновлення професійних знань.
Новизною цієї статті є детальний аналіз фінансових переваг від дистанційного навчання і для закладу освіти, і для студента. А трирівнева модель розвитку ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, наведена у статті, допомагає краще зрозуміти сучасні вимоги до технічних знань педагогів для забезпечення якісного навчального процесу. Автор статті як художник-практик наголошує на невід’ємному атрибуті підготовки фахівця художника, дизайнера – живому спілкуванні між викладачем і студентами для професійної підготовки майбутніх дизайнерів та художників.
Стаття буде цікава для науковців, які займаються питаннями інновацій та нових методів навчання та досліджують тенденції розвитку сучасної освіти.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Юрій Басанець, Олександра Басанець
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Із зазначенням авторства - Некомерційна - Розповсюдження на тих самих умовах 4.0 (CC Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0)